Site Rengi


Multilayer Epoksi Kaplama

Multilayer Epoksi Kaplama

Multilayer epoksi kaplama zemin 3 aşamadan oluşan bir uygulama tekniği ile yapılmktadır. Bu sistemin yüzeyi iki türlüdür bunlar düz ve pürüzlü sistemdir günümüzde artık pürüzlü sistem epoksi yaptıran kalmadı onun yerine daha kibar olan tekstürlü olan portakal desene yerini almıştır multi düz sistem zemine mala ile uygulanıp düz saten rulo ilede taranarak sonlanan bir kaplamadır.

Multilayer epoksi kaplama zeminde düz durması onu antibakteriyel yapmasında da önemli rol oynamakta epoksi yapısı gereği zeten antibakteriyel bir üründür üzerinde mikrop bakteri barındırmadığı gibide üremede yapamazlar. Bu üzden Hastane, Okul, Kreş gibi stelin olması gereken alanlarda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Zemine uygulama esnasın da zeminde pütür yada diğer olumsuz tüm etkenlerden arındırılmış olması geekmekde bunlar yağ, kir, gevşek tabaka, pas, eski boya kalıntıları gibi malzemenin zemine tutunmasına engel olan tüm etkenler ortadan kalkar ve sonrasında zemine uygulanır.

Multilayer epoksi kaplama zemine nasıl uygulanır. Multi düz sistem zemine çelik mala yardımı ile uygulanırve 3 günlük bir süreç gerekir büyük alanlar için bu süreç değişe bilir. Sizlere uygulama konusunda daha detaylı bilgi almanız için epoksi zemin kaplama nasıl yapılır sayfamızı ziyaret etmenizi öneririm.

26 Nisan 2020
233 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?