Self Epoksi Kaplama

 

İSTNABUL EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA ÇÖZÜMLERİ

 

Günümüzde endüstriyel alanlardan ev kullanımına kadar geniş bir yelpazede tercih edilen epoksi zemin kaplamalar, dayanıklılığı, estetik görünümü ve çeşitli avantajlarıyla dikkat çekiyor. İstanbul merkezli BRS Epoksi Zemin Kaplama firması, bu alanda sunduğu uzmanlıkla müşterilerine kaliteli çözümler sunmaktadır.

Self Epoksi Kaplama Nedir?

Görsel açıdan birçok uygulamaya nazaran daha estetik ve daha şık olan self leveling şap uygulaması, yeni nesil zemin kaplama teknolojisinin yeni adıdır. Çatı izolasyonundan, depo izolasyonuna kadar birçok kategoride tercih edilmektedir. Kimyasal maddelere karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahip bir uygulamadır.

Zemin kaplama teknoloji bakımından uzun ömürlü ve uygun fiyat seçeneklerine sahip bir seçenektir. Uygulamada mükemmel ve etkili sonuç veren self leveling epoksi zemin kaplama, profesyonel işçilik gerektirmektedir.

Firmamızın deneyimli elemanları, bu uygulama için gerekli olan profesyonel işçiliği pratik bir şekilde uygulamaktadır. Zemin kaplama konusunda yüzde yüz başarı sağlayan bu uygulama, birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Epoksi Self Leveling Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Bu gün hemen hemen bütün mekanlarda zemin kaplama kategorisinde rahatlıkla uygulanabilir.Epoksi self leveling zemin kaplama kullanım alanları oldukça geniştir. Ev, iş yeri, ofis, avm, hastane, ilaç fabrikası, kimyasal madde üreticileri ve benzeri birçok yerde zemin kaplamada epoksi self leveling epoksi kaplama yöntemi tercih edilmektedir.

Kaplama yöntemleri içerisinde en pratik ve en kullanışlı seçenek epoksi self leveling zemin kaplama yöntemidir. Bu yöntemde birden fazla malzeme kullanılmadan tek malzeme ile bir günlük süre zarfında zemin kaplama işlemi gerçekleşmektedir. Bir günlük süre sonunda üzerinde yürünebilir. Bir haftalık süre sonunda ise ağır eşyalar için uygun hale gelir. Bir hafta boyunca sürekli sertleşir ve çok daha dayanıklı hale gelir.

İstanbul'da Self Epoksi Zemin Kaplama

İİstanbul'da pürüzsüz, modern ve dayanıklı bir zemin kaplama mı arıyorsunuz? Self epoksi zemin kaplama tam size göre! Self epoksi zemin kaplama, kendiliğinden düzelen bir epoksi reçine sistemidir. Bu sistem, zemine döküldükten sonra kendiliğinden yayılır ve pürüzsüz bir yüzey oluşturur. Self epoksi zemin kaplamalar, estetik görünümlerinin yanı sıra birçok avantajı da beraberinde getirir:

Self Epoksi Zemin Kapalamaaşağıdaki gibi bir çok alanda kullanılabilir:

 • Hastaneler
 • Tıp Merkezleri
 • Kamu Kurum ve Kuruluşlarında
 • Okullar
 • Otoparklar
 • Fabrikalar
 • Spor Salonları
 • Evler
 • Restoranlar

İstanbul'da self epoksi zemin kaplama uygulaması için birçok firma bulunmaktadır. Firma seçerken, firmanın deneyimine ve referanslarına dikkat etmeniz önemlidir.
Self epoksi zemin kaplama fiyatları, zemin metrekaresi, kullanılan malzeme ve uygulama şekline göre değişiklik gösterir. Ortalama fiyatlar, metrekare başına 40 TL ile 80 TL arasında değişmektedir.
Self epoksi zemin kaplama, İstanbul'da zeminlerinizi güzelleştirmek ve dayanıklı hale getirmek için ideal bir çözümdür.

Epoksi Self Leveling Kaplama Özellikleri

Uzun ömürlü olması ve uzun yıllar pratik bir şekilde kullanım imkanı sunması nedeniyle epoksi self leveling kaplama özellikleri avantaj sağlamaktadır. Bu uygulamanın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sağlamlık:Zemin uygulamalarında sağlamlık, kalite, izolasyon ve benzeri birçok özelliğin bir arada olması gerekir. Bu uygulamada bütün bu özellikler bir arada bulunmaktadır.
 • Pürüssüz Yüzey Alanı:Kaygan olması nedeniyle kolay silinir ve parlak bir görünüme sahiptir. Yüzeyi pürüzsüzdür ve üzerinde rahatlıkla yürümek mümkündür.
 • Dekoratif Uygulanabilirlik:Desen ve renk seçeneğine sahip profesyonel bir uygulamadır.
 • Hızlı Kurulum Süreci:Hızlı bir şekildi uygulanır ve kısa sürede kurur.

Uygulamanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için profesyonel işçiliğe ihtiyaç vardır. Elemanlarımız profesyonel yöntemleri kullanmaktadır.

Epoksi Self Leveling Kaplama Avantajları Dezavantajları

Birçok mekan için zemin kaplama başlı başına bir problemdir. Epoksi Self Leveling uygulamasının avantajlı bir uygulamadır ve uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Epoksi Self Leveling kaplama avantajları dezavantajları şu şekilde değerlendirmek mümkündür:

 • Hijyen:Kolay silinebilir özelliğe sahiptir ve her türlü temizlik maddesiyle temizlenebilir.
 • Renk Yelpazesi:- Renk seçeneğine sahiptir ve dekorasyon çalışmaları için uygundur.
 • İzolatif Özellik:Mükemmel yatılım özelliğine sahiptir. Ses yalıtımının yanı sıra, nem ve ısı yalıtımını da etkili bir şekilde gerçekleştirir.
 • Hızlı Kurulum Süreci:Kısa sürede uygulanır.
 • Uygunluk:En uygun self leveling şap seçeneğidir

Portakal Dokulu Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Kısa sürede uygulanan ve bir süre sonunda kuruyan bu uygulama, birçok mekanda zemini mükemmel hale getirmektedir. Desen ve renk seçeneğine sahip olması nedeniyle dekoratif açıdan uyum problemi yaşamayan bir uygulamadır. Epoksi self leveling kaplama fiyatları, epoksi kalınlığı ve uygulama alanın özelliği kategorisinde değişiklik göstermektedir. Zemini düz olmayan veya zemini soğuk olan bütün alanlar için profesyonel çözümdür.

Epoksi uygulamasında 2.5 milimetre ile 6 milimetre arasında tercih yapılabilir. Kalınlık fiyatı doğrudan etkilemektedir. Zemindeki çukurları, çatlakları ve derz boşluklarını kapatan bu uygulama, mükemmel bir izolasyon malzemesidir. Çatı zemini veya depo zemini gibi nemlenme problemi ile karşı karşıya kalan zeminler için mükemmel ve aynı zamanda etkili bir çözümdür.

Hemen Teklif Alın

 

SELF EPOKSİ UYGULAMALARI

Epoksi

Ramazanoğlu Mah. Sanayi Cad. No:44 / C Kapıno:8 Pendik / İstanbul
 •   0216 398 71 94
 •   0541 826 65 15
 •   info@epoksi.net