Selfleveling Zemin Kaplama Hizmetler

Epoksi Self Leveling Kaplama

Mart 14, 2023 admin 0 Comments

Görsel açıdan birçok uygulamaya nazaran daha estetik ve daha şık olan self leveling şap uygulaması, yeni nesil zemin kaplama teknolojisinin yeni adıdır. Çatı izolasyonundan, depo izolasyonuna kadar birçok kategoride tercih edilmektedir. Kimyasal maddelere karşı oldukça dayanıklı özelliklere sahip bir uygulamadır.

Zemin kaplama teknoloji bakımından uzun ömürlü ve uygun fiyat seçeneklerine sahip bir seçenektir. Uygulamada mükemmel ve etkili sonuç veren self leveling epoksi zemin kaplama, profesyonel işçilik gerektirmektedir.

Firmamızın deneyimli elemanları, bu uygulama için gerekli olan profesyonel işçiliği pratik bir şekilde uygulamaktadır. Zemin kaplama konusunda yüzde yüz başarı sağlayan bu uygulama, birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Epoksi Self Leveling Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Bu gün hemen hemen bütün mekanlarda zemin kaplama kategorisinde rahatlıkla uygulanabilir. Epoksi self leveling zemin kaplama kullanım alanları oldukça geniştir. Ev, iş yeri, ofis, avm, hastane, ilaç fabrikası, kimyasal madde üreticileri ve benzeri birçok yerde zemin kaplamada epoksi self leveling epoksi kaplama yöntemi tercih edilmektedir.

Kaplama yöntemleri içerisinde en pratik ve en kullanışlı seçenek epoksi self leveling zemin kaplama yöntemidir. Bu yöntemde birden fazla malzeme kullanılmadan tek malzeme ile bir günlük süre zarfında zemin kaplama işlemi gerçekleşmektedir. Bir günlük süre sonunda üzerinde yürünebilir. Bir haftalık süre sonunda ise ağır eşyalar için uygun hale gelir. Bir hafta boyunca sürekli sertleşir ve çok daha dayanıklı hale gelir.

Epoksi Self Leveling Kaplama Fiyatları

Kısa sürede uygulanan ve bir süre sonunda kuruyan bu uygulama, birçok mekanda zemini mükemmel hale getirmektedir. Desen ve renk seçeneğine sahip olması nedeniyle dekoratif açıdan uyum problemi yaşamayan bir uygulamadır. Epoksi self leveling kaplama fiyatları, epoksi kalınlığı ve uygulama alanın özelliği kategorisinde değişiklik göstermektedir. Zemini düz olmayan veya zemini soğuk olan bütün alanlar için profesyonel çözümdür.

Epoksi uygulamasında 2.5 milimetre ile 6 milimetre arasında tercih yapılabilir. Kalınlık fiyatı doğrudan etkilemektedir. Zemindeki çukurları, çatlakları ve derz boşluklarını kapatan bu uygulama, mükemmel bir izolasyon malzemesidir. Çatı zemini veya depo zemini gibi nemlenme problemi ile karşı karşıya kalan zeminler için mükemmel ve aynı zamanda etkili bir çözümdür.

Epoksi Self Leveling Kaplama Avantajları Dezavantajları

Birçok mekan için zemin kaplama başlı başına bir problemdir. Epoksi Self Leveling uygulamasının avantajlı bir uygulamadır ve uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Epoksi Self Leveling kaplama avantajları dezavantajları şu şekilde değerlendirmek mümkündür:

1- Kolay silinebilir özelliğe sahiptir ve her türlü temizlik maddesiyle temizlenebilir.

2- Renk seçeneğine sahiptir ve dekorasyon çalışmaları için uygundur.

3- Mükemmel yatılım özelliğine sahiptir. Ses yalıtımının yanı sıra, nem ve ısı yalıtımını da etkili bir şekilde gerçekleştirir.

4- Kısa sürede uygulanır.

5- En uygun self leveling şap seçeneğidir.

Epoksi Self Leveling Kaplama Özellikleri

Uzun ömürlü olması ve uzun yıllar pratik bir şekilde kullanım imkanı sunması nedeniyle epoksi self leveling kaplama özellikleri avantaj sağlamaktadır.  Bu uygulamanın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

1- Zemin uygulamalarında sağlamlık, kalite, izolasyon ve benzeri birçok özelliğin bir arada olması gerekir. Bu uygulamada bütün bu özellikler bir arada bulunmaktadır.

2- Kaygan olması nedeniyle kolay silinir ve parlak bir görünüme sahiptir. Yüzeyi pürüzsüzdür ve üzerinde rahatlıkla yürümek mümkündür.

3- Desen ve renk seçeneğine sahip profesyonel bir uygulamadır.

5- Hızlı bir şekildi uygulanır ve kısa sürede kurur.

Uygulamanın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için profesyonel işçiliğe ihtiyaç vardır. Elemanlarımız profesyonel yöntemleri kullanmaktadır.

Yorum Yap

Bültenimize Abone Ol

Hemen Ara
Yol Tarifi