Site Rengi


Epoksi Boya Renkleri

Epoksi Boya Renkleri

Epoksi kaplama günümüzde oldukca popülerdir. Bu kadar popüler olmasının sebebi hem dekoratif olması hem de pek çok avantajının bulunmasıdır. Epoksi boyalar ilk önce sıvı şekilde uygulanır. Daha sonra kurumaya bırakılır ve kuruduktan sonra mukavemet kazanır. Epoksi Zemin kaplamaların temizliğide oldukça kolaydır. Epoksi kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterir. Bu sebeble üzerinde herhangi bir bakteri formu yaşayamaz.  Yada üreyemez. Mukavemeti de oldukça yüksektir. Ağırlıklara karşı dirençlidir. Epoksi boyalar yarı saydam özelik gösterirler. Epoksi boyalar hertürlü yapılarda kullanılabilirler. Epoksi Boya renkleri de oldukça geniş bir yelpazede yer almaktadır. Beğendiğiniz renkleri kolayca şeçeilir ve uygulata bilirsiniz.

Epoksi boya renkleri istediğiniz renkler yoksa hemen kendi  isteğinize göre rengi hazırlatabilirsiniz. İsterseniz boyattıktan sonrada rengi değiştirtebilirsiniz. Epoksi boyalar son kat ve arakat olarakda uygulatabilirsiniz. Bu boyalar asitlere ve bazlara oldukça dirençlidir. Bu sebeble tüm ortamarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Epoksi boyalar Avemeler,  Hastaneler. Fabrikalar ve buna benzer pek çok alanlarda kullanılabilmektedir. Epoksi boyalar pek çok avantajın yanında dekoratif görüntüsü sebebiyle de tercih edilmektedir. Bu boyaların renk sıkalası oldukça geniş olması renk seçiminde herangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Epoksi boya renleri içerisinden dilediğinizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı bir hava yaratmak için epoksi boyaları tercih edebilirsiniz.  Epoksi boyalar genellikle yüzeyi korumak için son kat olarak uygulanmaktadır. Birbirinden farklı renkler için renk skalasından seçim yapmanız yeterli olacaktır.

26 Nisan 2020
200 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?