trende

1,5KG İnce Döküm Reçine

KAMPANYA
270TL 240TL
1,5KG İnce Döküm Reçine

İnce döküm epoksi reçineler uygulanacak olan obje, 3d zemin yada kalın dökülmeden uygulanan ahşap, takı obje gibi malzemeleri içerisine renk pigmentleri girilerek estetik görünüm sunan bir üründür. Ürünümüz hava şartlarına bağlı olaram maximum 1cm e kadar kalınlıkta uygulanmaya olanak sağlamakta Ultra şeffaf görünümü sayesin de uygulaması kolay ve istenilen renk pigmentleri ile istenilen görüntüyü almanıza olanak sağlayan kristal berraklığında bir üründür.

İnce döküm reçineler kalın döküm reçinelere oranla daha erken reaksyona girdiğinden uygulama zamanı kısıtlıdır.  Karışım hazırlandıktan sonra hava şartlarına bağlı olarak 10 dakika ile 20 dakika arasında uygulamanız gerekmekte.

 

İnce Döküm Reçinelerin Uygulama ve Karışımı

İnce döküm reçineler uygulanacak olan obje, zemin yada ahşapların uygulamadan önce kuru ve tozdan arındırılmış olması gerekmekte daha sonra ise ürün hazırlamaya geçilmekte ürün yapısı gereği 2 ye 1 olarak hazırlanır. Öncelikle temiz ve kuru bir kaba sertleştirici koyulur daha sonra ise reçine eklenerek homojen hale gelinceye kadar karıştırılır, burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta oranların belirtilen şekilde eklenmesi bunun için şiddetle hassas terazi önermekteyiz.

İnce Reçine Uygulama

Hazırlamış olduğunuz karışımın uygulanacak malzemeye yavaş ve dikkatli dökülmesi ve ısıtıcı, pürbüz ile hava kabarcıklarının atmasına yardımcı olmanız gerekmekte.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Çiğdem Akkaya
Çiğdem Akkaya
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?