Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Yer Zemin Kaplama

Yer Zemin Kaplama

İşlem yapılacak yerde öncelikle zemindeki kırıklar,çatlaklar ve delikler onarılır. Uygulama yapılacak alan fayans ise derz boşlukları kapatılmalıdır. Daha sonrasında zeminin teraziye alınması gerekmektedir. Bu işlem zeminin su geçirmesini ve rutubet yapmasını engeller. Yer zemin kaplama da bu durum oldukça önemli bir yer taşır. Bunların ihmal edilmesi durumunda pürüzsüz yüzey elde edilemez, altındaki delikler,kırıklar ve çatlaklar kaplamaya aşırı derecede zarar verir. Bunlar dikkate alındığı sürece ve kaplama bakımları yapıldığı sürece uzun süre kullanılabilir. 

Yer zemin kaplama uygulamasında, ilk olarak alt yapı sağlam hale getirilir. Toz ve yağ gibi zorlu şeylerin iyice temizlenmesi gerekmektedir. Bu zemin için civalı harç hazırlanır. Civalı harç işleminden sonra zımpara ile törpülenir.Harç, kuvars ve mermer tozu kullanılarak yapılır.

 Yer zemin kaplama uygulamasında, üst zemin kişinin isteğine göre yapılır. Müşterinin tercihine göre üç boyutlu ya da sade modeller ile montaj yapılır. Yapımı en kolay olan kısım üst bölgedir. Bu işlemlerin hepsi tamamladıktan sonra hazırlanan yeni zemini yedi gün dinlenmeye bırakmak gerekir. Yapıldığı anda üstüne eşya konulmamalıdır. Kurumadan konulan eşya şekli bozar. Çünkü harcın kuruması ve sabit bir hal alması gerekmektedir. Sonrasında bu görünümü düzeltmek çok zordur. Üst üste kaplama yapılmadığı için, yapılan herşeyi söküp üstüne tekrardan yeni bir kaplama yapılması gerekir.

19 March 2017
68 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
For these types of player dan bailey jersey, Something more challenging was required: A permanent deep clean of their lives.Mann was armed with a knife and acting erratically when police confronted him and the incident has prompted calls for reforms including greater openness in the department karl joseph jersey. Is a versatile scatback who has been cold and warm. Late in the growing season, Ware emerged an additional capable runner laremy tunsil jersey. Are the Pats struggling? Never. Their weighted resistive DVOA brad wing jersey, Which does not include Weeks 1 through 5 and cut rates Weeks 6 through 11, Came in seventh overall a signal that the Pats' D is playing well of late Anquan Boldin Jersey. The castle remained the ancestral stonghold of the McCarthy family until the appearance of Oliver Cromwell in 1646. Then fifteen years later was the appearance of King Charles II on the throne got the McCathys back in the castle Steven Nelson jersey. The Battle of the Boyne in 1690 led to all Irish chiefs been stripped of their power and titles that resulted in the McCarthys been forced to leave the Blarney Castle.