Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Subazlı Epoksi Boya

Subazlı Epoksi Boya

Epoksi boyalar son kat olarak kullanılmaktadır ve günümüzde oldukça tercih edilmektedir. Epoksi boyaların pek çok olumlu özellikleri bulunmaktadır. Bunlar arasında kiyasallara, asit ve bazlara karşı olan dirençleri yer almaktadır. Kimyasal dirençleri oldukça yüksektir. Korozif ortamlara karşı dayanıklıdır. Bu sebeple korozyon olasılığı bulunan metallerin yüzeyine uygulanabilirler. Motorlu taşıtların metal kısımlarına da uygulanmaktadırlar. Epoksi boyalar oldukça hijyeniktir. Anti bakteriyel olduğu için üzerinde hiçbir canlı mikroorganizma yaşayamaz. Bu sebeple gıda sektöründe de oldukça tercih edilmektedir. Epoksi boyaların temizliği de son derece kolaydır. Bu nedenle uzun süreler temizlikle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Epoksi boyaların bazı çeşitleri bulunmaktadır. Su bazlı epoksi boya da çeşitlerinden bir tanesidir.

Su bazlı epoksi boya, hastanelerde, metallerin yüzeylerinde beton çimento gibi yapılarda sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun dışında ilaç ve gıda sanayinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Su bazlı epoksi boyalar tozumayı engellemektedir. Bu sebeple tozumanın üretimi etkilediği fabrikalarda da kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. Su bazlı epoksi boyaların kimyasal direnci oldukça iyidir. Mekanik dayanıklılığı ve mukavemeti de oldukça yüksektir. Üst üste uygulandığı oldukça kalın ve dayanıklı bir film tabakası oluşturur.

Su bazlı epoksi boya, su bazlı olduğu için nemli olan yüzeylerde de rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Su buharını yüzeyinden geirebilmektedir. Bu da su bazlı epoksi boyalara nefes alma özelliği kazandırmaktadır. Yüzeyi oldukça parlak ve kaygandır.

19 March 2017
86 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
For these types of player dan bailey jersey, Something more challenging was required: A permanent deep clean of their lives.Mann was armed with a knife and acting erratically when police confronted him and the incident has prompted calls for reforms including greater openness in the department karl joseph jersey. Is a versatile scatback who has been cold and warm. Late in the growing season, Ware emerged an additional capable runner laremy tunsil jersey. Are the Pats struggling? Never. Their weighted resistive DVOA brad wing jersey, Which does not include Weeks 1 through 5 and cut rates Weeks 6 through 11, Came in seventh overall a signal that the Pats' D is playing well of late Anquan Boldin Jersey. The castle remained the ancestral stonghold of the McCarthy family until the appearance of Oliver Cromwell in 1646. Then fifteen years later was the appearance of King Charles II on the throne got the McCathys back in the castle Steven Nelson jersey. The Battle of the Boyne in 1690 led to all Irish chiefs been stripped of their power and titles that resulted in the McCarthys been forced to leave the Blarney Castle.