Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Pvc zemin Uygulaması

Pvc zemin Uygulaması

PVC zemin uygulaması son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu durumun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC zemin kaplamalar pek çok yönden avantajlıdır. İnsan ağlığına zararı yoktur. Özellikle çocuklu aileler için temizlik açısından oldukça avantajlıdır. PVC zemin kaplamaların temizliği ile saatlerce uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu da zamandan tasarruf etmenize sebep olur. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterir. Bu özelliklerinden dolayı yüzeylerinde hiçbir canlı form yaşayama ya da üreyemez. Bu da hijyenik olmalarını sağlar. Bu sebeple hijyen ve temizliğin ön planda olduğu okul hastane kreş yemekhane gibi yerlerde tercih sebebidir. Bir diğer önemli özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda bile bir miktar durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikle çalışan cihazlar bu durgun elektrikten etkilenmekte hatta bozulabilmektedir. Bu sebeple statik elektriğin topraklanması gerekmektedir. Bu yüzden fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların yoğun olarak bulunduğu yerlerde anti statik zemin kaplamalar tercih edilmektedir.
PVC zemin uygulaması renk ve desen kartelası oldukça geniştir. Böylece yaptırmak istediğiniz yere uygun renk ve desenleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. PVC zemin kaplamaları küf ve mantar oluşturmaz. Su sızdırmama özelliği bulunmaktadır. Nem ve rutubete sebep olmaz. Aşınma dayanımı oldukça iyidir. Kaydırma özelliği bulunmaktadır.
PVC zemin uygulaması fiyatları oldukça hesaplıdır. Bu sebeple yaptırmak istediğiniz mekana bütçenizi sarsmadan uygulatabilirsiniz. Bir diğer özelliği de çok sağlam ve dayanıklı olmalarıdır.

19 March 2017
82 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
For these types of player dan bailey jersey, Something more challenging was required: A permanent deep clean of their lives.Mann was armed with a knife and acting erratically when police confronted him and the incident has prompted calls for reforms including greater openness in the department karl joseph jersey. Is a versatile scatback who has been cold and warm. Late in the growing season, Ware emerged an additional capable runner laremy tunsil jersey. Are the Pats struggling? Never. Their weighted resistive DVOA brad wing jersey, Which does not include Weeks 1 through 5 and cut rates Weeks 6 through 11, Came in seventh overall a signal that the Pats' D is playing well of late Anquan Boldin Jersey. The castle remained the ancestral stonghold of the McCarthy family until the appearance of Oliver Cromwell in 1646. Then fifteen years later was the appearance of King Charles II on the throne got the McCathys back in the castle Steven Nelson jersey. The Battle of the Boyne in 1690 led to all Irish chiefs been stripped of their power and titles that resulted in the McCarthys been forced to leave the Blarney Castle.