Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Pvc zemin Uygulaması

Pvc zemin Uygulaması

PVC zemin uygulaması son zamanlarda daha çok tercih edilmektedir. Bu durumun pek çok sebebi bulunmaktadır. PVC zemin kaplamalar pek çok yönden avantajlıdır. İnsan ağlığına zararı yoktur. Özellikle çocuklu aileler için temizlik açısından oldukça avantajlıdır. PVC zemin kaplamaların temizliği ile saatlerce uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bu da zamandan tasarruf etmenize sebep olur. PVC zemin kaplamalar anti bakteriyel özellik gösterir. Bu özelliklerinden dolayı yüzeylerinde hiçbir canlı form yaşayama ya da üreyemez. Bu da hijyenik olmalarını sağlar. Bu sebeple hijyen ve temizliğin ön planda olduğu okul hastane kreş yemekhane gibi yerlerde tercih sebebidir. Bir diğer önemli özelliği ise anti statik olmasıdır. İnsan vücudunda bile bir miktar durgun elektrik bulunmaktadır. Elektrikle çalışan cihazlar bu durgun elektrikten etkilenmekte hatta bozulabilmektedir. Bu sebeple statik elektriğin topraklanması gerekmektedir. Bu yüzden fabrika laboratuvar gibi elektrikli cihazların yoğun olarak bulunduğu yerlerde anti statik zemin kaplamalar tercih edilmektedir.
PVC zemin uygulaması renk ve desen kartelası oldukça geniştir. Böylece yaptırmak istediğiniz yere uygun renk ve desenleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz. PVC zemin kaplamaları küf ve mantar oluşturmaz. Su sızdırmama özelliği bulunmaktadır. Nem ve rutubete sebep olmaz. Aşınma dayanımı oldukça iyidir. Kaydırma özelliği bulunmaktadır.
PVC zemin uygulaması fiyatları oldukça hesaplıdır. Bu sebeple yaptırmak istediğiniz mekana bütçenizi sarsmadan uygulatabilirsiniz. Bir diğer özelliği de çok sağlam ve dayanıklı olmalarıdır.

19 Mart 2017
1.150 kez görüntülendi