Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Pvc Zemin Kaplama Malzemeleri

Pvc Zemin Kaplama Malzemeleri

PVC zemin kaplama malzemeleri diğer zemin kaplama çeşitlerine göre daha çok tercih edilmektedir. Çünkü PVC zemin kaplamaların pek çok avantajı bulunur. Bu kaplamaların temizliği kolaydır. Temizliğe uzun zaman harcamak zorunda kalmadığınız için zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. En önemli özelliklerinden biri de anti bakteriyel özellik göstermesidir. Bu özelliği sayesinde yüzeyinde canlı organizmalar üreyemez hatta barınamazlar. Bu da PVC zemin kaplamaların hijyenik olmasını sağlamaktadır. Bu sebeple Hijyen ve temizliğin ön planda olduğu okul hastane yemekhane gibi yerlerde tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği ise anti statik olmasıdır. Durgun elektrik insan vücudunda bile bulunmaktadır. Elektrikle çalışan bazı hassas cihazlar bu statik elektrikten etkilenmektedir. Bu sebeple elektrikli cihazların çokça bulunduğu fabrika laboratuvar ve buna benzer yerlerde PVC zemin kaplamalar tercih edilmektedir.

PVC zemin kaplama malzemeleri üzerinde küf ve mantar gibi istenmeyen oluşumlar görülmez. Su sızdırmaz. Bu sebeple de nem ve rutubet yapmaz. Renk ve desen kartelası oldukça geniştir. Böylece yaptırmak istediğiniz yere uygun renk ve desenleri kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

PVC zemin kaplama malzemeleri homojen ve heterojen zemin kaplamalar olmak üzere ikiye ayrılır. Heterojen zemin kaplamalar cila gerektirmez. Katmanlar halinde bulunur. Kalınlığı yaklaşık 2mm civarındadır. Homojen zemin kaplamalar her yerinde aynı özelliği gösterir. Aşınma dayanımı çok iyidir. Bu sebeple insanların yoğun olduğu yerlerde daha çok tercih edilmektedir.

19 March 2017
140 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
For these types of player dan bailey jersey, Something more challenging was required: A permanent deep clean of their lives.Mann was armed with a knife and acting erratically when police confronted him and the incident has prompted calls for reforms including greater openness in the department karl joseph jersey. Is a versatile scatback who has been cold and warm. Late in the growing season, Ware emerged an additional capable runner laremy tunsil jersey. Are the Pats struggling? Never. Their weighted resistive DVOA brad wing jersey, Which does not include Weeks 1 through 5 and cut rates Weeks 6 through 11, Came in seventh overall a signal that the Pats' D is playing well of late Anquan Boldin Jersey. The castle remained the ancestral stonghold of the McCarthy family until the appearance of Oliver Cromwell in 1646. Then fifteen years later was the appearance of King Charles II on the throne got the McCathys back in the castle Steven Nelson jersey. The Battle of the Boyne in 1690 led to all Irish chiefs been stripped of their power and titles that resulted in the McCarthys been forced to leave the Blarney Castle.