Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Pvc Zemin Kaplama m2 Fiyatları

Pvc Zemin Kaplama m2 Fiyatları

PVC zemin kaplamalar günümüzde oldukça popülerdir. Hem estetik duruşları hem uygulama kolaylığı hem de uygun fiyatları sebebiyle tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların pek çok avantajı bulunmaktadır. En önemli özelliklerinden biri anti bakteriyel olmalarıdır. Anti bakteriyel özelliğinden dolayı yüzeyinde canlı mikroorganizmalar üreyemez veya yaşayamazlar. Bu da hijyenik olmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple hijyenin ve temizliğin ön planda olduğu hastane okul kreş yemekhane gibi yerlerde tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği de anti statik olmasıdır. Statik elektrik insan vücudunda dahi bir miktar bulunmaktadır. Bu durgun elektrik elektrikle çalışan hassas cihazları etkileyebilmekte hatta bozulmalarına da sebep olabilmektedir. Bu sebeple statik elektriği topraklamak amacıyla anti statik zemin kaplamalar kullanılmaktadır. Elektrikli cihazların fazla olduğu fabrika laboratuvar gibi yerlerde tercih edilmektedir. PVC zemin kaplama m2 fiyatları oldukça uygundur.

PVC zemin kaplamaların temizliği de çok kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmazsınız. Böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. PVC zemin kaplamaların renk ve desen skalası da oldukça geniştir. Böylece yaptırmak istediğiniz mekana ve mobilyalara uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. PVC zemin kaplamalar su sıdırmaz. Nem ve rutubet yapmaz. PVC zemin kaplama m2 fiyatları hesaplıdır.

PVC zemin kaplama m2 fiyatları hesaplı olduğu için bütçenizi sarsmadan iç mekanlara uygulatabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı oldukları için uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

19 Mart 2017
3.572 kez görüntülendi