Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Pvc Zemin Kaplama m2 Fiyatları

Pvc Zemin Kaplama m2 Fiyatları

PVC zemin kaplamalar günümüzde oldukça popülerdir. Hem estetik duruşları hem uygulama kolaylığı hem de uygun fiyatları sebebiyle tercih edilmektedir. PVC zemin kaplamaların pek çok avantajı bulunmaktadır. En önemli özelliklerinden biri anti bakteriyel olmalarıdır. Anti bakteriyel özelliğinden dolayı yüzeyinde canlı mikroorganizmalar üreyemez veya yaşayamazlar. Bu da hijyenik olmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple hijyenin ve temizliğin ön planda olduğu hastane okul kreş yemekhane gibi yerlerde tercih edilmektedir. Bir diğer özelliği de anti statik olmasıdır. Statik elektrik insan vücudunda dahi bir miktar bulunmaktadır. Bu durgun elektrik elektrikle çalışan hassas cihazları etkileyebilmekte hatta bozulmalarına da sebep olabilmektedir. Bu sebeple statik elektriği topraklamak amacıyla anti statik zemin kaplamalar kullanılmaktadır. Elektrikli cihazların fazla olduğu fabrika laboratuvar gibi yerlerde tercih edilmektedir. PVC zemin kaplama m2 fiyatları oldukça uygundur.

PVC zemin kaplamaların temizliği de çok kolaydır. Temizlikle uzun saatler uğraşmak zorunda kalmazsınız. Böylece zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. PVC zemin kaplamaların renk ve desen skalası da oldukça geniştir. Böylece yaptırmak istediğiniz mekana ve mobilyalara uygun renk ve desenleri kolaylıkla seçebilirsiniz. PVC zemin kaplamalar su sıdırmaz. Nem ve rutubet yapmaz. PVC zemin kaplama m2 fiyatları hesaplıdır.

PVC zemin kaplama m2 fiyatları hesaplı olduğu için bütçenizi sarsmadan iç mekanlara uygulatabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı oldukları için uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

19 March 2017
127 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
For these types of player dan bailey jersey, Something more challenging was required: A permanent deep clean of their lives.Mann was armed with a knife and acting erratically when police confronted him and the incident has prompted calls for reforms including greater openness in the department karl joseph jersey. Is a versatile scatback who has been cold and warm. Late in the growing season, Ware emerged an additional capable runner laremy tunsil jersey. Are the Pats struggling? Never. Their weighted resistive DVOA brad wing jersey, Which does not include Weeks 1 through 5 and cut rates Weeks 6 through 11, Came in seventh overall a signal that the Pats' D is playing well of late Anquan Boldin Jersey. The castle remained the ancestral stonghold of the McCarthy family until the appearance of Oliver Cromwell in 1646. Then fifteen years later was the appearance of King Charles II on the throne got the McCathys back in the castle Steven Nelson jersey. The Battle of the Boyne in 1690 led to all Irish chiefs been stripped of their power and titles that resulted in the McCarthys been forced to leave the Blarney Castle.