Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Mineflo

Mineflo

Mineflo zemin kaplamalar iç mekan zemin kaplaması olarak uygulanmaktadır. Bu zemin kaplamaların ahşap parke ve doğal taş görünümünde olanları vardır ve evinize estetik bir hava katmaktadır. Mineflo zemin kaplamalar su ve nemden etkilenmezler oldukça dayanıklıdırlar. Fakat uygulama esnasında düzgün yapıştırılmadığı zaman nem alarak koku yapabilirler ve zamanla dayanıklılıklarını yitirirler. Bu sebeple uygulamanın çok düzgün yapılması gerekmektedir. Son zamanlarda mineflo zemin kaplamaların yerini parkeler almış görünse de mineflo yer döşemesi uygun fiyatı estetik görünüşü ve dayanıklı olması sebebi ile her dönem ev ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Mineflo zemin kaplamalar PVC katkılıdır ve ısı yalıtımı oldukça iyidir. Bu yer döşemeleri rulo şeklinde üretilmektedir. Mineflo fiyatları da oldukça uygundur.

Mineflo zemin kaplamaların özel yapıştırıcıları bulunmaktadır. Bu yapıştırıcı uygulanarak zemine uygulaması gerçekleştirilir. Mineflo zemin kaplamalar uygulandıkları ortama estetik bir hava katmaktadırlar. Mineflo fiyatları da her bütçeye uygundur. Diğer zemin kaplamalarının fiyatları ile karşılaştırıldığında mineflo zemin kaplamaları oldukça uygun fiyatlıdır. Ayrıca bir kere uygulandıktan sonra estetik görünüşünden hiçbir şey kaybetmeden senelerce kullanabilirsiniz. İlk zamanlarda yalnızca ahşap parke ve doğal taş görünümünde olsa da günümüzde pek çok renk ve desende mineflo zemin kaplama malzemeleri bulunmaktadır.

Mineflo fiyatları uygun olduğu için bütçenizi zorlamadan ev ve ofislerinize uygulatabilirsiniz. Bu zemin kaplamaların temizliği de oldukça kolaydır ve anti bakteriyel özellik gösterirler.

19 Mart 2017
7.054 kez görüntülendi