Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Mineflo

Mineflo

Mineflo zemin kaplamalar iç mekan zemin kaplaması olarak uygulanmaktadır. Bu zemin kaplamaların ahşap parke ve doğal taş görünümünde olanları vardır ve evinize estetik bir hava katmaktadır. Mineflo zemin kaplamalar su ve nemden etkilenmezler oldukça dayanıklıdırlar. Fakat uygulama esnasında düzgün yapıştırılmadığı zaman nem alarak koku yapabilirler ve zamanla dayanıklılıklarını yitirirler. Bu sebeple uygulamanın çok düzgün yapılması gerekmektedir. Son zamanlarda mineflo zemin kaplamaların yerini parkeler almış görünse de mineflo yer döşemesi uygun fiyatı estetik görünüşü ve dayanıklı olması sebebi ile her dönem ev ve iş yerlerinde tercih edilmektedir. Mineflo zemin kaplamalar PVC katkılıdır ve ısı yalıtımı oldukça iyidir. Bu yer döşemeleri rulo şeklinde üretilmektedir. Mineflo fiyatları da oldukça uygundur.

Mineflo zemin kaplamaların özel yapıştırıcıları bulunmaktadır. Bu yapıştırıcı uygulanarak zemine uygulaması gerçekleştirilir. Mineflo zemin kaplamalar uygulandıkları ortama estetik bir hava katmaktadırlar. Mineflo fiyatları da her bütçeye uygundur. Diğer zemin kaplamalarının fiyatları ile karşılaştırıldığında mineflo zemin kaplamaları oldukça uygun fiyatlıdır. Ayrıca bir kere uygulandıktan sonra estetik görünüşünden hiçbir şey kaybetmeden senelerce kullanabilirsiniz. İlk zamanlarda yalnızca ahşap parke ve doğal taş görünümünde olsa da günümüzde pek çok renk ve desende mineflo zemin kaplama malzemeleri bulunmaktadır.

Mineflo fiyatları uygun olduğu için bütçenizi zorlamadan ev ve ofislerinize uygulatabilirsiniz. Bu zemin kaplamaların temizliği de oldukça kolaydır ve anti bakteriyel özellik gösterirler.

19 March 2017
140 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
For these types of player dan bailey jersey, Something more challenging was required: A permanent deep clean of their lives.Mann was armed with a knife and acting erratically when police confronted him and the incident has prompted calls for reforms including greater openness in the department karl joseph jersey. Is a versatile scatback who has been cold and warm. Late in the growing season, Ware emerged an additional capable runner laremy tunsil jersey. Are the Pats struggling? Never. Their weighted resistive DVOA brad wing jersey, Which does not include Weeks 1 through 5 and cut rates Weeks 6 through 11, Came in seventh overall a signal that the Pats' D is playing well of late Anquan Boldin Jersey. The castle remained the ancestral stonghold of the McCarthy family until the appearance of Oliver Cromwell in 1646. Then fifteen years later was the appearance of King Charles II on the throne got the McCathys back in the castle Steven Nelson jersey. The Battle of the Boyne in 1690 led to all Irish chiefs been stripped of their power and titles that resulted in the McCarthys been forced to leave the Blarney Castle.