Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Grout Harcı Birim Fiyatları

Grout Harcı Birim Fiyatları

Betonarme elemanların tamiratının yapılmasında, makinelerin bağlantı noktalarının ve ayaklarının sabitlenmesinde, prefabrik yapı elemanlarının yüzeye montajında, betonarme yapıların boşluk ve oyuklarının doldurulmasında kullanılan grout harcı birim fiyatları nelerdir diye bakıldığında bunun 25 kiloluk torbalarda satıldığı görülmektedir. Grout harcı kullanılması oldukça kolay olması nedeniyle de tercih edilmekte ve uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Vizyon sahibi olarak sizlere teknolojinin getirdiği yenilikleri sunmaktadır. Bu çimento esaslı, ayrışma yapmayan, yüksek akıcılıkta, elyaf ve polimer takviyeli kendiliğinden yerleşen grout harcı bir torba harcın içine 3-4 litre su katılarak kolay ce hazırlanabilmektedir.

Grour harcı birim fiyatları aslında kullanım nedeni ile fazla olmamakta ve içine sudan başka bir şey katılması gerekmediği içinde yine diğer çimento esaslı malzemelerden daha uygun bir hale gelmektedir. Bu harcın en önemli özelliği oldukça dayanıklı olması ve uygulandığı yerlerde darbelere karşı mukavemet oluşturmasıdır.  Böylece olası istenmeyen kazalar meydana gelmeyecek ve tam bir bağlantı oluşturarak örneğin makinelerin yıkılmasını ve kazalar oluşmasını engelleyecektir. Firmamızın sizler için kaliteli olarak hazırlanan bu grout harcı ile yapacağınız tamiratlar ve bağlantılar çok dayanıklı olacaktır. Sadece ürünün satışında değil aynı zamanda mükemmel bir şekilde uygulanması ve istenen verimin alınması için firmamızın işinin uzmanı olan elemanları sizlere yardımcı olacaklardır.

1 cm kalınlık da bir yüzey elde etmek için 19 kg/m2 grout toz kullanılması ile ürün aslında harç olarak hazırlandığında oldukça kullanışlı bir ürün olarak da dikkat çekmektedir. Grout harcı birim fiyatları bu ürünü kullanmak isteyen müşterilerimiz tarafından diğer ürünler ile karşılaştırma yapabilirler ve bunu yaptıklarında görecekleri gibi bu harç daha uygun bir fiyata gelmekte ve ürün üretim amacına ulaşmış olmaktadır. Sizlerin en uygun fiyata en uygun ürünü almanız ve doğru kullanım için sizlere yardımcı olmaktayız ve sizlerin talebi üzerine kullanılması düşünülen yerlerde keşif yapılarak ve fiyat teklifi hazırlanarak da sizlere sunulmaktadır. Sizlerin asla sorun yaşamamanız için de verilen sürede ürünün teslimatı yapılmakta ve kullanımı ise sizlere uygulamalı olarak da gösterilmektedir.

11 Mayıs 2017
1.722 kez görüntülendi