Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Epoksi Zemin Temizliği

Epoksi Zemin Temizliği

Epoksi sıvı olarak yüzeye uygulanır ve kullanılacak yere göre birden fazla kat uygulanabilmektedir. Epoksi kuruduğunda kimyasallara ve suya karşı direnç kazanmaktadır. Zamanla etkisini yitirmez ve hızlı bir şekilde temizlenebilmektedir. Bunun yanında oldukça hijyeniktir. Anti bakteriyel olduğu için canlı mikroorganizmalar üzerinde üreyemez ya da yaşayamaz. Bu kadar özelliğinin yanında dekoratif çeşitliliği de oldukça fazladır. Epoksi zemin temizliği oldukça kolaydır. Bu sayede temizlikle uzun saatler boyunca uğraşmak zorunda kalmadan hem yorulmaz hem de zamandan tasarruf edersiniz. Epoksinin mukavemeti oldukça iyidir. Bu sebeple ağırlıklara karşı da dirençlidir. Tüm bu avantajlarından dolayı epoksi kaplama günümüzde oldukça tercih edilmektedir.

Epoksi zemin temizliği oldukça kolaydır. Bu zeminler üzerinde bakteri yaşayamaz. Bu sebeple de oldukça hijyeniktir. Epoksi kaplamaları dilediğiniz renkte kullanabilirsiniz. Renginden sıkıldığınız zaman değiştirerek başka renklerde de kullanabilirsiniz. Epoksi kaplamalar altından desenlerde yapılabilmektedir. Bu sebeple görsel yönden de oldukça başarılıdır. Epoksi kaplama yaptırdığını zaman uzun yıllar herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Epoksi kaplamalar antistatiktir ve oldukça hafiftir. Diğer zemin kaplamaları gibi uygulanması uzun zaman almaz. Çok kısa bir süre de uygulanabilmektedir. Epoksi kaplamalar zaman içerisinde yıpranma yaşamaz. Aksine uzun yıllar ilk günkü gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Epoksi kaplama fiyatları da oldukça uygundur bütçenizi sarsmazsınız. Epoksi zemin temizliği de kolay olduğu için yorulmadan kısa sürede temizliğini yapmış olursunuz.

19 March 2017
70 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
For these types of player dan bailey jersey, Something more challenging was required: A permanent deep clean of their lives.Mann was armed with a knife and acting erratically when police confronted him and the incident has prompted calls for reforms including greater openness in the department karl joseph jersey. Is a versatile scatback who has been cold and warm. Late in the growing season, Ware emerged an additional capable runner laremy tunsil jersey. Are the Pats struggling? Never. Their weighted resistive DVOA brad wing jersey, Which does not include Weeks 1 through 5 and cut rates Weeks 6 through 11, Came in seventh overall a signal that the Pats' D is playing well of late Anquan Boldin Jersey. The castle remained the ancestral stonghold of the McCarthy family until the appearance of Oliver Cromwell in 1646. Then fifteen years later was the appearance of King Charles II on the throne got the McCathys back in the castle Steven Nelson jersey. The Battle of the Boyne in 1690 led to all Irish chiefs been stripped of their power and titles that resulted in the McCarthys been forced to leave the Blarney Castle.