Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Epoksi Zemin Temizliği

Epoksi Zemin Temizliği

Epoksi sıvı olarak yüzeye uygulanır ve kullanılacak yere göre birden fazla kat uygulanabilmektedir. Epoksi kuruduğunda kimyasallara ve suya karşı direnç kazanmaktadır. Zamanla etkisini yitirmez ve hızlı bir şekilde temizlenebilmektedir. Bunun yanında oldukça hijyeniktir. Anti bakteriyel olduğu için canlı mikroorganizmalar üzerinde üreyemez ya da yaşayamaz. Bu kadar özelliğinin yanında dekoratif çeşitliliği de oldukça fazladır. Epoksi zemin temizliği oldukça kolaydır. Bu sayede temizlikle uzun saatler boyunca uğraşmak zorunda kalmadan hem yorulmaz hem de zamandan tasarruf edersiniz. Epoksinin mukavemeti oldukça iyidir. Bu sebeple ağırlıklara karşı da dirençlidir. Tüm bu avantajlarından dolayı epoksi kaplama günümüzde oldukça tercih edilmektedir.

Epoksi zemin temizliği oldukça kolaydır. Bu zeminler üzerinde bakteri yaşayamaz. Bu sebeple de oldukça hijyeniktir. Epoksi kaplamaları dilediğiniz renkte kullanabilirsiniz. Renginden sıkıldığınız zaman değiştirerek başka renklerde de kullanabilirsiniz. Epoksi kaplamalar altından desenlerde yapılabilmektedir. Bu sebeple görsel yönden de oldukça başarılıdır. Epoksi kaplama yaptırdığını zaman uzun yıllar herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Epoksi kaplamalar antistatiktir ve oldukça hafiftir. Diğer zemin kaplamaları gibi uygulanması uzun zaman almaz. Çok kısa bir süre de uygulanabilmektedir. Epoksi kaplamalar zaman içerisinde yıpranma yaşamaz. Aksine uzun yıllar ilk günkü gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Epoksi kaplama fiyatları da oldukça uygundur bütçenizi sarsmazsınız. Epoksi zemin temizliği de kolay olduğu için yorulmadan kısa sürede temizliğini yapmış olursunuz.

19 Mart 2017
869 kez görüntülendi