Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Epoksi Zemin Kaplama Nedir

Epoksi Zemin Kaplama Nedir

Epoksi zemin kaplama nedir? Diye soracak olursanız endüstriyel bir bileşimle elde edilen zemin kaplama ürünü olarak sizlere sunacağımız en etkili kaplama şekli olacaktır. son yıllarda ülkemizde en fazla kullanılan ve inşaat sektöründe çok farklı bir yere gelen bu kaplama sayesinde sizlerinde iş yerleri daha dekoratif ve daha hijyenik bir ortamı sizlere sunacaktır. Reçinenin yapışkan şeklini bilmeyen yoktur. Özel madde ile ısıtılarak elde edilen epoksi bu anlamda zemine en sağlam yerleşen ve yapışın bir etken ürün olacaktır. Aynı zamanda duvar ve çelikte meydana gelen çatlaklarda bu şekilde daha sağlam ve kuvvetli olacaktır. Firmamız bu konuda en önde giden lider firmalardan bir olacaktır.

Kaydırma yapmayan ve sağlam oluşu yüzünden 25 yıla yakın bir zaman sizlere en garantili yer döşemi olarak sunulan epoksi sizlerin iş yerlerini ve ofislerini artık daha sağlam ve garantili hale getirecektir. Epoksi zemin kaplama nedir? Sorusu bu şekilde cevaplanmış olacaktır. Döşeme yapılacak döşemede toz ve pislik temizlikten sonra zemine yapılacak olan döşeme ile enerji tasarrufu yaparken aynı zamanda nem düzeni ayarlanacaktır. Ortam her zaman yağ, pislik, toz gibi yapışkan maddelerden arındırılmalı ve daha sonra zemine işlem yapılmalıdır. Firmamız sizlere bu ürünü yerleştirme konusunda ve fiyat aralığı konusunda her zaman en iyi şekilde yardımcı olacak en nadir köklü firmalardan bir tanesi olacaktır.

Döşeme yaparken zeminin yüzde nem oranın nemölçerler sayesinde belirliyor ve fazla nemi alarak gerekli nem oranı kalana kadar zemini temizliyoruz ve ürün yerleştirmesine geçiyoruz. Ürün altında toz ve pislik olmasın dememiz nedeni ise aşırı yapışkan madde olan reçineni zemine daha kaliteli yapışmasını sağlamak için olacaktır. Zeminde oluşan çimento kalıntıların istemiyoruz çünkü ürüne zeminden gelecek bir zararlı madde her zaman çizilmesine yol açabilecek konumda olacaktır. Epoksi zemin kaplama nedir? Hakkında biraz olsun sizlere bilgi sunmayı hedef haline getiren firmamızı sizlerde daha fazla bilgi için hemen arayabilir ve kendi iş yerlerinize rahatlı ve temizliği getirebilirisiniz.

11 Mayıs 2017
1.119 kez görüntülendi