Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Epoksi Zemin Kaplama Fiyatları

Son zamanlarda zemin kaplamalarda epoksi zemin kaplama tercih edilmektedir. Bunun pek çok sebebi bulunmaktadır. Epoksi zemin kaplamamaların diğer zemin kaplamalara göre avantajları bulunmaktadır. Epoksi zemin kaplamaların temizliği kolaydır. Bu sebeple saatlerce uğraşmak zorunda kalmazsınız. Epoksi kaplamalar çok hijyeniktir ve anti bakteriyel özellik gösterir. Bu nedenle bu kaplamalar üzerinde hiçbir mikroorganizma üreyemez ya da yaşayamaz. Epoksi zemin kaplamaların mukavemeti de oldukça yüksektir. Bu kaplamalar uygulanırken sıvı haldedir ve ihtiyaca göre üst üste uygulanabilmektedir. Kaplama katılaşmaya başladığı zaman mukavemeti de artmaktadır. Epoksi kaplamaların kimyasal direnci de oldukça yüksektir. Bu nedenle asit ve bazlara çok fazla maruz kalan yüzeylerde de kullanılmaktadır. Epoksi zeminler korozif ortamlara karşı da oldukça dirençlidir. Epoksi zemin kaplama fiyatları da oldukça uygundur.
Epoksi zemin kaplama tozuma yapmaz. Bu nedenle tozumanın olmaması gereken mekanlarda tercih edilmektedir. Epoksi zemin kaplamaları istediğiniz renklerde uygulatabilirsiniz. Dilerseniz dekoratif desenler de yaptırabilirsiniz. Yaptırdığınız renkten sıkıldığınız zaman daha sonra renklerini de değiştirebilirsiniz. Epoksi kaplamalar pek çok avantajının yanında dekoratif olarak da oldukça şıktır. Epoksi kaplamalar anti statiktir ve oldukça hafiftir. Bu sebeple uygulanacağı binanın ağırlığını artırmazlar. Epoksi zemin kaplama fiyatları kullanılan malzemeye ve kalınlığına bağlı olarak değişmektedir.
Epoksi zemin kaplama fiyatları uygun olduğu için istediğiniz zaman istediğiniz yerlere uygulayabilirsiniz. Epoksi kaplamalar diğer zemin kaplamalara göre oldukça hızlı ve kolay uygulanmaktadır.

20 Mart 2017
1.810 kez görüntülendi