Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Epoksi Mortar Uygulama

Epoksi Mortar Uygulama

Epoksi mortar uygulaması nı bir çok şekile ele ala biliriz bunlardan birincisi çatlamış kırılmış yerlerin tamirin de kullanılır şimdi neden bu kırıklara beton atmıyoruz diyceksiniz beton attığımız zaman betonun kurunu atması hava sıcaklarına bağlı olarak 2 ila 3 hafta da ancak kurumuş olduğundan bunun yerine epoksi  harç gibi düşünün bu uygulama yapıldıktan hemen 24 saat sonra üzerine kaplama yapılmakta dır.

Bir diğer husus sa zeminlerde kalınlık yada kot farkı olan alanlar da yükseklik kazanmak için kullanılan ve zeminlerde istenilen kalınlığı elde etmek  için kullanılan uygulamaya da mortar denmekte dir. Mortar sistemi zeminlerde yükselttiği gibi müthiş bir dayanma kuvveti de oluşturmakta dır.  Mortar kaplama üç bileşenli olup solventsiz dir hazırlanışını reçine + sertleştirici + kum olmak üzere birbirine karıştırılarak uygulanır.

16 April 2017
32 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
For these types of player dan bailey jersey, Something more challenging was required: A permanent deep clean of their lives.Mann was armed with a knife and acting erratically when police confronted him and the incident has prompted calls for reforms including greater openness in the department karl joseph jersey. Is a versatile scatback who has been cold and warm. Late in the growing season, Ware emerged an additional capable runner laremy tunsil jersey. Are the Pats struggling? Never. Their weighted resistive DVOA brad wing jersey, Which does not include Weeks 1 through 5 and cut rates Weeks 6 through 11, Came in seventh overall a signal that the Pats' D is playing well of late Anquan Boldin Jersey. The castle remained the ancestral stonghold of the McCarthy family until the appearance of Oliver Cromwell in 1646. Then fifteen years later was the appearance of King Charles II on the throne got the McCathys back in the castle Steven Nelson jersey. The Battle of the Boyne in 1690 led to all Irish chiefs been stripped of their power and titles that resulted in the McCarthys been forced to leave the Blarney Castle.