Kampanya Spotu Başlığı
İnternet Üzerinden Gelen Mğşterilerimize Özel İndirimlerimiz Mevcuttur.

Epoksi Boya Renkleri

Epoksi Boya Renkleri

Epoksi kaplama günümüzde oldukça popülerdir. Bu kadar popüler olmasının sebebi hem dekoratif olması hem de pek çok avantajlarının bulunmasıdır. Epoksi boyalar ilk önce sıvı bir şekilde uygulanır. Daha sonra kurumaya bırakılır ve kurduktan sonra mukavemet kazanır. Epoksi kaplamalarının temizliği de oldukça kolaydır. Epoksi kaplamalar antibakteriyel özellik gösteriri. Bu sebeple üzerinde herhangi bir bakteri formu yaşayamaz ya da üreyemez. Mukavemeti de oldukça yüksektir. Ağırlıklara karşı dirençlidir. Epoksi boyalar yarı saydam özellik gösterirler. Epoksi boyalar her türlü yapılarda kullanılabilirler. Epoksi boya renkleri de oldukça geniş bir yelpazede yer almaktadır. Beğendiğiniz renkleri kolaylıkla seçebilir ve uygulatabilirsiniz.

Epoksi boya renkleri istediğiniz renkler yoksa hemen kendi isteğinize göre rengi hazırlatabilirsiniz. İsterseniz boyattıktan sonra da rengini değiştirebilirsiniz. Epoksi boyalar genelde son kat olarak uygulanmaktadır. Bu boyalar asitlere ve bazlara karşı oldukça dirençlidir. Bu sebeple özellikle bu tür ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Epoksi boyalar avmler, hastaneler, fabrikalar ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Epoksi boyalar pek çok avantajının yanında dekoratif görüntüsü sebebiyle de tercih edilmektedir. Bu boyaların renk skalası oldukça geniş olduğu için renk seçerken sıkıntı yaşamazsınız.

Epoksi boya renkleri içerisinden dilediğinizi rahatlıkla seçebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda farklı bir hava yaratmak için epoksi boyaları tercih edebilirsiniz. Epoksi boyalar genelde yüzeyi korumak için son kat olarak uygulanmaktadır. Birbirinden farklı renkler arasından renk kartelasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

19 Mart 2017
1.855 kez görüntülendi